Emirgan Evden Eve Nakliyat

Emirgan evden eve nakliyat dairelerde bulunan eşyalar, farklı nedenlerden dolayı taşınmaktadır. Özellikle de kiracıların ihtiyaç duyduğu nakliye hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir

Emirgan evden eve taşıma 1+1 başta olmak üzere küçük büyük tüm daireleri maksimum 1 gün içerisinde taşımaktadır. Paketleme, sökme ve montaj gibi işlemler ise sadece alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir.

Emirgan Ev Ofis Taşıma Hizmetleri

Emirgan Evden Eve Taşıma

Emirgan nakliyat, ofis taşıma, parça yük taşıma veya rezidans taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Firmamız Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelere maksimum 2 iş günü içerisinde erişim sağlamaktadır.

Emirgan Asansörlü Nakliyat

Teknolojik yeniliklerden biri olan asansörlü taşımacılık hizmetleri, firmamız tarafından verilmektedir. Bünyemizde ki vinç platformları 25.kata kadar erişim sağlayabilmektedir. Emirgan asansörlü nakliyat fiyatları ise eşya sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

Ancak firmamız müşterilerine özel yüzde 20’lere varan indirimler gerçekleştirmektedir. Emirgan nakliyat, paketlenen eşyaları asansör sistemlerine yüklemekte ve talep edilen katlara kadar çıkarmaktadır.

Sarıyer Emirgan Nakliyat

Kurumsal bir hizmet sunan Emirgan nakliyat firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Söz verilen tarihlere kadar tüm teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Paketleme, montaj gibi işçilikler ise sadece uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir.

Bazı firmalar ise işçilik ücretlerini düşürmek için günlük yevmiye üzerinden hizmet veren bireyler ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Ancak Sarıyer evden eve Taşımacılık için böyle bir durum söz konusu değildir. Firmamız parça eşyaları bile özenle paketledikten sonra araçlara yerleştirmektedir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Call Now ButtonFiyat Teklifi Al